Diş Kanal Tedavisi Ankara Demetevler

DİŞ HEKİMİ

Diş hekimi, diş dokularının ve ağız içerisinde bulunan yumuşak ve sert dokuların tedavisini,tamirini yapan bir meslek grubudur. Bir kişinin diş hekimi unvanına sahip olabilmesi için 5 yıl süren bir yüksek öğrenim görmesi gerekmektedir. Kliniğimiz geniş bir hekim kadrosuna sahiptir. Bunun yanısıra çalışma saatlerimizin esnekliği ve bulunduğu konum itibariyle size en yakın diş kliniği haline gelmektedir.

DİŞ KLİNİĞİ ANKARA

Kliniğimiz Ankara Demetevler olup 10:00-19:00 saatleri arasında Arası – Pazar Hariç  hizmet vermektedir. Geniş hekim kadromuzun yanı sıra çalışma saatlerimiz hastalarımıza daha iyi bir hizmet verebilmek için oldukça elverişlidir.

Kliniğimizde bir çok tedavi yapılmaktadır. Bunların başlıcaları; implant cerrahisi, zirkonyum kaplama, diş eti hastalıkları ve tedavisi, çocuk diş hekimliği,gülüş tasarımı,estetik diş hekimliği,porselen lamina ve çok daha fazlası olmakla beraber hastalarımıza en iyi ve en ideal tedaviyi yaparak onların büyük bir rahatlıkla gülümsemelerini hedefliyoruz.

DİŞ KLİNİĞİ DEMETEVLER

Kliniğimiz Demetevler üzerinde bulunmakta olup kullandığımız malzemeler, hijyen standartlarının üst düzeyde olması,hastalara verilen özveri, samimiyet ve kendinizi evinizde gibi hissederken yapılan tedavilerle beraber deneyimlediğiniz en iyi diş tedavisi ve en iyi diş hekimleri olmayı hedefliyoruz.

0312 335 55 53